Acil nakit ihtiyacı olanlar dikkat!

İlk etapta mobil onaylı nakdi kredi limiti 20.000 TL'ye kadar ayarlanabilmekte ve Kooperatif onayına gerek kalmadan ve Kooperatife gitmeden mobil ortamdan nakdi kredi kullanılabilmektedir. Kredi başvuruları KORBİS üzerinden yapılacaktır. 45 dakika içerisinde para PTT hesaplarına aktarılacaktır. Peki, mobil onaylı kredi başvurusu nasıl yapılır? İşte tüm detaylar!

40-45 dakika içinde PTT hesaplarında para! Acil nakit ihtiyacı olanlara 20 bin TL nakit yardımı yapılıyor! Tek şart var! Türkiye Tarım Kooperatifleri'nin (Tarım Kredisi) nakdi finansman ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanabilecekleri 'Mobil Onaylı Nakit Kredi' adlı yeni bir kredi ürünü geliştirildi.

İlk etapta mobil onaylı nakdi kredi limiti 20.000 TL'ye kadar belirlenecek olup, Kooperatif onayına gerek kalmadan ve Kooperatife gitmeden mobil ortamdan nakdi kredi kullandırılabilecektir.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, nakit finansman ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılabilecek "Mobil Onaylı Nakit Kredi" adı altında yeni bir kredi ürünü geliştirdiklerini belirterek, "Kredi talepleri Kooperatif Ortak Bilgi Sistemi (KORBİS) üzerinden alınacak ve sanal pos ile yapılacak doğrulama sonucunda kullandırılacak nakdi kredi tutarları, ortakların PTT nezdinde açılmış olan hesaplarına 45 dakika içerisinde aktarılacak." dedi.

Poyraz, Tarım Kredi olarak üreticilerin uygun koşullarda finansmana erişimlerini sağlamak amacıyla piyasadaki değişimleri yakından takip ettiklerini söyledi. Yeni kredi ürünleri geliştirme çalışmalarına aralıksız devam ettiklerine işaret eden Poyraz, "Her şey çiftçimiz için.

Ortaklarımızın nakit finansman ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılabilecek 'Mobil Onaylı Nakit Kredi' adı altında yeni bir kredi ürünü geliştirdik. Kredi talepleri KORBİS üzerinden alınacak ve sanal pos ile yapılacak doğrulama sonucunda kullanılacak nakit kredi tutarları, ortakların PTT'de açılan hesaplarına 45 dakika içerisinde aktarılacaktır.

Bu kapsamda yeni 'Mobil Onaylı Nakit Kredi' uygulamamızı önemsiyoruz. diye konuştu.

20 BİN LİRA KREDİ İMKANI!

İlk etapta mobil onaylı nakit kredi limitinin 20 bin liraya kadar ayarlanabileceğine işaret eden Poyraz, Ortak Kart projesinin etabı olan "Mobil Onaylı Nakit Kredi" uygulamasının 1 Temmuz 2021'de devreye alınacağını bildirdi.

Kooperatif ortaklarına daha etkin ve verimli hizmet vermek, amacıyla dijital dönüşüm çalışmalarına hız verdiklerine işaret eden Poyraz, "Teknolojideki değişim ve dönüşüm, hayatımızın her alanına nüfuz etmiş durumda.

Bundan bütün sektörler gibi tarım da etkileniyor. Ülkemizde tarımın en büyük paydaşlarından biri olarak tarımda gelişen teknolojilerin kullanımının artırılması, böylece bu topraklardan maksimum verimin sağlanması önceliklerimiz arasında yer alıyor." değerlendirmesinde bulundu.

Poyraz, KORBİS uygulamasını geçen yıl, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinin başında devreye aldıklarını hatırlatarak, "KORBİS ile Türkiye'de ilk kez dijital kooperatifçilik uygulamasını başlatmış olduk.

Tarım Kredi ortakları, akıllı telefonlara indirilebilen uygulama ile artık işlemlerini kooperatiflere gitmeden yapabiliyor." ifadesini kullandı. KORBİS uygulamasına yeni geliştirdikleri "Mobil Onaylı Nakit Kredi" uygulamasını da dahil ettiklerini vurgulayan Poyraz, borç ödemelerinin bu uygulama üzerinden yapılabilmesi için çalıştıklarını kaydetti.

- Erzurum Haber, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.erzurumhaber.com.tr/haber/7678557/acil-nakit-ihtiyaci-olanlar-dikkat