Nesimi Özcan Yazdı

Kemal Kılıçtaroğlu Vizyonsuz değimli? Hatta sosyal medyada dalga bile geçiliyor.lakin ben Chp nin başına gelmiş en zeki insan olarak görüyorum.Saf görünüp insanı tuzağa çekebilen bir kapasitesi var .Şehit cenazesinde o provokasyonu istihbaratçılar dahi yapamaz ,öyle bir duruma getirdiki herkesi Devlet Suçlandı, Sülayman Soylu suçlandı, Hulisi Akar Suçlandı, Şehit ailesi Suçlandı.Bir tek dağdaki teröristler Suçlanmadı! .

Bakın Son seçimlere , saf dediğiniz o insan ; bir sürü partiyi bir araya getirdi ki bunların içinde sağcısını sözde ülkücüsünü kendi ideolojisi uğruna kullandı halen kullanmaya devam ediyor .

Sosyal medyada olayı takip ediyorum. Kemal Kılıçtaroğluna üzülenler geçmiş olsun diyenler şehit yakınını suçlayanlar daha neler neler .ŞEHİDE ATILAN KURŞUNU UNUTUP, İÇİ YANAN ŞEHİT YAKINININ ATTIĞI YUMRUĞUN (Olmasaydı keşke) PEŞİNE DÜŞTÜ HERKES. YAZIK. şimdi soruyorum: şehit sizin yakınınız olsa ne yapardınız?.

Bizler azınlığın tahakkümünde yaşamaya alıştık mı ? Hani bizim Türklük bedenimiz ,nerede İSLAM ruhumuz ?Ecdadımız bizim bu halimiz görse, evlatlıktan reddeder.Yüzümüzü tükürür.

Bilmem hatırlarmısınız 19.04.2010 Enerji Bakanı Yıldız'ın Kayseri'de katıldığı şehit cenazesinde uğradığı yumruklu saldırı sonucunda burnundaki nazal kemiği kırıldı.Bu saldırdan sonra CHP gazetelerinde alaylı yazışmalar çıktı ne yazmıştılar hatırlayalım ; ‘’ bakana yumruklu terapi’’Saldırgan demokratik hakkını kullandı’’.Diğer taraftan 2013 yılında dönemin Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu bir törende yumruklu saldırıya uğramıştı. Olayın birebir şahidi olan Kılıçdaroğlu ise saldırı sonrası yaptığı konuşmada saldırıya değinmemiş ve kınama yapmamıştı. Bekir Bozdağ’a yumruklu saldırıda bulunan Hüseyin Satı’yı CHP’li Umut Oran alnından öperek teselli etmişti.

Peki bunlar yaşanırken sizler ferasetli bile olamıyorsunuz . Azıcık ferasetli olun..

Aha bu olaydan dolayı Ak Partiyi terkediyorum diyen insan şuursuz bir zavallıdır. Ak Partinin sahip çıkmadığını mı sanıyorsunuz?

Ne bekliyorsunuz?

Kameralar önünde AFERİN İYİ KODU KILIÇDAROĞLUNA ELLERİNE SAĞLIK demesini mi bekliyorsunuz?

SAF MISINIZ KARDEŞİM..

BU SÖYLEMLERLE HALAAAAAA Ak Partiye düşman etme politikasına alet edildiğinizin farkında değil misiniz?

Şuurlu olun kendinize gelin yahu.

Hükümetin düştüğü duruma bak. Soruşturma başlatınca bizimkiler küstü. Başlatmasa demokrasi yok adalet yok , kendi yandaşları istediğini yapıyor , faşit terörist damgası yiyecek. Allah'ım sen yardımcı ol. Saygılarımla

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Nesimi Özcan - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Erzurum Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Erzurum Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Sizce Türkiye'nin gelişimi ve güçlenmesi için en çok hangi alanda çalışma/yatırım yapılması gerekiyor?