SOROSUN DÜNYA DİZAYNINDA TÜRKİYE ETKİSİ...

SOROSUN DÜN DİZAYNINDA TÜRKİYE ETKİSİ…

Yeni Dünya düzenini dizayn edenler ,bu düzene geçişte geç kaldılar.Çunki önlerinde pürüzlü devletler vardı.Kaosla şimdi bu devletleri terbiye edip dizayn etme sürecini hızlandıracaklar.Kartları artık yeniden dağıtıyorlar.

Beyaz Sarayın gerçek sahibi ve son karar verici ,83 yaşında dünyanın sayılı zenginlerinden biri,ülke ekonomilerini bitirecek kadar büyük bir, ekonomi güze sahip ,ABD adına engel olan tüm ülkelerde kriz çıkartıp hükümetler düşürüp hükümetler kuran ,Yahudi asıllı Soros……Yahudi Dünyasının bütün paraları bu adamın elinde ,Asıl şöhreti ise sivil darbe profesörü….Darbe planlarında hedef olan ülkedeki gazete TV kanalları kuruyor veya mevcutlarını satın alıp,sivil toplum kuruluşlarına ciddi para yardımları yaparak ,onlar üzerinden ,Gençlik kurumlarını Üniversiteleri finans desteğiyle ayaklandırıyor.Bu yöntemler 15 ülkede Hükümet düşürdü.

George Soros ;

Bu hükümetleri değiştirme işini ABD adına yapıyor.Milyarlarca Dolar para harcayarak.Her ülkede mutlaka bir kuruluşu vardır.George Soros Türkiyede’de Kurduğu ‘’Açık Toplum Vakfi’’ ile aktiftir.Bu vakıf üzerinden bir çok protesto ve gösterinin finansörü oldu. 

Hatırlarsanız 2013’teki gezi olaylarının arkasında Soros’un Tv leri gazeteleri ve STK’ları vardı.Başarılı oldular mı ? Kısmen oldular…

Ciddi bir şekilde devletin bir çok konuda geri adım atmasını sağlayıp,ciddi bir tehdit oluşturarak hem devleti oyaladılar hemde 100 milyar dolar zararla devletin bütçesinden bu parayı çaldılar.

Kusursuz Bir soygun diyebilirz. Sonra Soros, "Gezi olayına hukuki ve tıbbi destek sağladık" diyerek itiraf edecekti.Gezinin planlayıcısı kendisiydi. Tabi Gezi isyanını "Atatürk" maskesi takarak yaptırmıştı.

Amaçları neydi Erdoğan Gezi olayları ile korkutulur.Türkiye diz çöktürülür diye hesap etmişlerdi.Erdoğanın istifası istendi.O ara batı basını bunu sıkça yazıp canlı yayın yapar gibi kaosu Dünyaya haklıymış gibi yanlı yayınla duyurmaya çalıştı.Amaçları Erdoğan ve onun kanadını tavsiye etmekti.Şimdi Dikkat !!!

Yine aynı yıl Yine aynı yıl 2013 Gezi olayından 6 ay sonra büyük bir olay daha olur Türkiye'de. Sadece 6 ay sonra. 17-25 Aralık sözde yolsuzluk operasyonu. Şimdi bomba patladı.Anlayacağınız ikinci dalga geldi.Tam tasfiye operasyonuydu.Soros operasyon için ihaleyi FETÖ'ye vermişti.Para dolu "ayakkabı kutusuna" kadar herşey profesyonel ayarlanmıştı. Operasyondan hemen sonra AKP (Ayakkabı Kutusu Partisi) pankartları ile eylemler yapıldı. Sosyal medya 'A'yakkabı 'K'utusu 'P'artisi diye çalkalandı.Psikolojik bir harp başlatılmıştı,bu tamda Soros’un işiydi .Sosyal medya harekete geçirildi.

Bu gören Erdoğan; 17-25 Aralık operasyonundan sonra Türkiye'de kartlar yeniden karıldı."

Partinin kilit noktalarına kendi adamlarını yerleştirdi.ABD’ci muhalefetçi kanadı şutladı.Partiyi eline aldı.Yeni bir denge ve birlik kuruldu fak etmediniz bunu siz..Savunma dengesi kurdu ve bu halkın kafasını karıştırdı.

NATO ile ciddi bir sürtüşme ,Hızlı direnme dengesini güçlendirdi.Fark etmediniz ama sol, milliyetçi, ulusalcı ve aşırı sağ cenahlardan birçok kişi bu yeni denge ve birliğin içindeydi.Ve NATO’ya karşı ciddi bir birlik direnişi sergilendi, Operasyon çekenler operasyona yakalanmıştı. Soros herşeyin tam ortasındaydı. 

Sonra mı ?

Arap baharında Soros düzenledi. Bu konuda uzman olduğunun delilleridir.Bu şekilde devirdiği ülkeler :

2003'te Gürcistan, 2005'te Kırgızistan ve Lübnan, 2004'te Ukrayna ve Romanya, 2000'de Sırbistan ve daha nice ülke. 

Mısırda Mursi’nin devrilmesinde tüm yazdığım kaos planlarını uygulayıp başarılı oldu.

İsyan ve eylemlerde demokrasi, insan hakları, adalet, hurriyet sloganlarının atılmasına önem verir. Eşcinsel eylemleri Soros odaklıdır.

Gelelim Şu Ana;

Soros odaklı büyük bir dalga daha başladı.Soros yaşlansada ekibi ve kontrol ettiği küresel ekonomi ile hala etkili durumda ,şu an isyanci darbeler yaptırabiliyor.Bu durumda 10-15 e yakın ülke kaosa boğulacak, sonra dizayn edilip istedikleri dünya düzenini devam ettirecekler. Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Afrika'dan birçok ülkede zemini hazırlandı bile.

Türkiye bu ülkeler arasında var mı ? evet var….Kavgalar büyütülecek terbiye edilip kaosa sürüklenip kontrol sağlanacak planları bu. Venezüella’dan başlandı, Dünya silah baronları silah ticaretini yüzde 30 oranında artırmışlar .Kaosta kullanacakları örgütler çoktan silahlandırıldı. Yani kılıçlar kınından çıktı.

Peki Türkiye ?

Türkiye’nin bu süreçten haberi var, Askeriyedeki tasfiyeler bunu gösteriyor.Siyasi otoriteler tabiî ki Devletini ve milletini sevip geleceğini düşünen siyasi otoriteler önlemlerini ipe boncuk dizer gibi alıp imame görevini de Erdoğan’a verdiler bu zorunluluktu ,ister Erdoğan’ı sevin ister sevmeyin siyasi otoriteler bu kaos planının farkındalar …Bu Önlemler sonrasında İçeride kolay kaos olusturamıyorlar bu sebeple dışardan kuşatma başladı. Sınırda korku salıyorlar.Ekonomi ile halk bunaltılacak ve Venezuella'daki gibi kriz isyanı tetiklenecek.

Millet ya varoluş ,yada yeni dünya düzenin de 25 yıl önce olduğu gibi yokluk kaos ve hasta bir Türkiye Tercih edecekler … Tercih sizin beyler … Benden Hatırlatması Saygılarımla

Ekli Dosyalar
# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Nesimi Özcan - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Erzurum Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Erzurum Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Sizce Türkiye'nin gelişimi ve güçlenmesi için en çok hangi alanda çalışma/yatırım yapılması gerekiyor?