Etü

Son dakika etü haberleri ve etü haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. etü ile ilgili 58 haber listeleniyor.

Etü Haberleri

ETÜ-KOSGEB iş birliğiyle düzenlenen seminerde KOBİ’lerin geleceği konuşuldu

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) ile Erzurum KOSGEB iş birliğiyle Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Bilgilendirme Semineri düzenlendi.

Özel çocuklara doyasıya eğlence!

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Palandöken Otizm Derneğince otizmli çocuklara yönelik kahvaltılı eğlence pr...

ETÜ, bilgi birikimini paylaşmaya devam ediyor!

Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak, teknik liselerde eğitim gören öğrencilerin gelişimine katkı sunmak amacıyla yaptığı görüş...

Mümtaz Turhan Anadolu Lisesine jest

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) tarafından Mümtaz Turhan Anadolu Lisesine kurulan bilgisayar laboratuvarı hizmete açıldı.

Jandarma Bölge Komutanından Rektör Çakmak’a ziyaret

Erzurum Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mehmet Çimen, Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak’ı ziyaret etti.

ETÜ’de Şeb-i Arus programı !

Mevlana Celaleddin Rumi’nin ölüm yıldönümü münasebetiyle Erzurum Teknik Üniversitesi’nde (ETÜ) Şeb-i Arus Anma Programı düzenlendi.

ETÜ ile İTÜ iş ortağı oldu!

Erzurum ve bölgesindeki girişimcilik ekosistemine önemli katkılar sunan Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Kristal Girişimcilik Merkezi ile İstanbul Te...

Öğrenci Kulübü Gen Aktuel, Biyolojik ve Metabolik araştırmalar üzerine bir konferans düzenledi

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) öğrenci kulübü GEN AKTUEL tarafından Biyolojik ve Metabolik araştırmalarda matematiksel yaklaşımlar isimli konferans...

ETÜ’de Uluslararası Mühendislik, Mimarlık, Bilim ve Teknolojideki Gelişmeler konferansı

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi tarafından 1. Uluslararası Mühendislik, Mimarlık, Bilim ve Teknolojideki Gelişmele...

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’den Rektör Çakmak’a ziyaret

Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Çakmak’ı ziyaret etti.

‘Genç Ofis’ ETÜ kampüsünde açıldı

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) ile Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle ETÜ kampüsünde “Genç Ofis” açıldı.

ETÜ yönetimi, ‘özel’ mensuplarıyla bir araya geldi

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) yönetimi, özel gereksinimli öğrenci ve personellerle öğle yemeğinde bir araya geldi.

ETÜ tarafından lisans ve lisansüstü öğrencilerine yönelik hackathon etkinliği düzenlendi

Erzurum Teknik Üniversitesi’nde (ETÜ) Tarımda IoT Teknolojilerin Geliştirilmesi ve Yaygınlaştırılması Hackathon’u (fikir maratonu) gerçekleştirildi.

KARPAM’da görev değişikliği!

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezinde (KARPAM) Müdürlük Devir teslimi yapıldı.

ETÜ yol haritasını belirlemek üzere düzenlediği toplantılara devam ediyor

Erzurum Teknik Üniversitesi’nde (ETÜ) 2023-2027 Stratejik Plan Geliştirme Bilgilendirme ve Hazırlık Toplantısı iç paydaşların katılımıyla gerçekleştir...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz