Bafra Belediyesi Personel Alımı! Başvuru şartları, istenilen belgeler...

Bafra Belediyesi 7 Farklı Kadroyla Memur Alacak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak Bafra Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Kez Atanacaklar İçin Sınav ve Atama Yönetmeliği ile Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre unvan, sınıf, derece, sayı, nitelik, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartların sağlanması kaydıyla belirtilen açık kadrolara açık atama ile memur alımı yapılacaktır.

Haber albümü için resme tıklayın

BAŞVURU ŞARTLARI!

 • Türk vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından mahrum kalmamak,
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa dahi; kasten işlenmiş bir suçtan dolayı affedilse veya bir yıl veya daha uzun süre hapis yatsa dahi devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmete para geçirme, gasp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma güven, dolandırıcılık İflas, ihaleye fesat karıştırma, ifaya fesat karıştırma, suç veya kaçakçılıktan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama suçlarından hüküm giymemiş olmak,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmeti yönünden; askerlik yapmamış olmak veya askerlik çağına gelmemiş olmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik yapmış olmak veya tecil veya yedek sınıfa nakledilmek,
 • Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
 • İlan edilen pozisyonlar için diğer başvuru koşullarını yerine getirmek,

BAŞVURU İÇİN ÖZEL ŞARTLAR!

 1. İlan edilen unvanlar için son mezun olunan okuldan itibaren eğitim şartını taşımak ve 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alınacak unvanlara karşı belirtilen puanlardan en az KPSS puanını almış olmak,
 2. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle ihraç edilmemek,
 3. Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliği’nin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+, -) 10 kg’dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.
 4. Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.)

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER!

Başvuru sırasında;

 • Adaylar Başvuru formunu 01/11/2021 tarihinden itibaren Belediyemizden veya www.bafra.bel.tr internet adresinden temin edebileceklerdir.
 • Hangi kadroya başvuracağına dair dilekçe, ( Adaylar şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapabileceklerdir.)
 • Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,
 • Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti veya e-devlet üzerinden alınacak barkodlu mezuniyet belgesi (Aslının ibraz edilmesi kaydıyla fotokopileri belediyemizce onaylanabilir)
 • Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti (Aslının ibraz edilmesi kaydıyla fotokopileri belediyemizce onaylanabilir)
 • ÖSYM sitesinden alınan doğrulama barkodlu KPSS Sonuç Belgesinin bilgisayar çıktısı,
 • Erkek adayların askerlik ile ilgili olmadıklarını beyan etmeleri,
 • Görevini sürekli olarak yapmasına engel bir durumunun bulunmadığının beyanı,
 • Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet biyometrik veya vesikalık fotoğraf (1 tanesi forma yapıştırılacak)

BAŞVURU SÜRECİ!

 • Adaylar, başvuru sırasında istenen belgelerle birlikte 08/11/2021 tarihinden mesai bitimine kadar Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne (Bafra Belediyesi Ana Hizmet Binası Büyükcami) teslim edilir. 12/11/2021 (iş günlerinde 08.30-17.00 saatleri arasında). mah.Camikebir st. No:1 Bafra/Samsun) başvuru yapabilecektir.
 • Elektronik ortamda Belediyemizin e-posta adresine: [email protected],
 • Şahsen veya iadeli taahütlü posta yolu ile Bafra Belediye Başkanlığı Bafra/Samsun adresine gönderilebilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır)
 • Zabıta memuru kadrolarına başvurular şahsen yapılacak olup adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Bafra Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ 

05 Eki 2021 - 21:25 - Bölge


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Erzurum Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Erzurum Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Erzurum Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Erzurum Haber değil haberi geçen ajanstır.
Anket Korona aşısı sizce zorunlu olmalı mı?