Erzurum Fısıltı Gazetesi

Fısıltı gazetesi, Erzurum’da yaşanan ve yaşanması muhtemel olaylara dair söylemlerin yer aldığı bir platformdur.

Erzurum Fısıltı Gazetesi

Bu platform üzerinden Erzurum merkez ilçelerinde ve şehrin tüm ilçelerinde yankı bulan, gündeme gelen, halk arasında söylentileri çıkan hemen hemen tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilir, Erzurum’un nabzını kolaylıkla tutabilirsiniz. Şehir gündemine bomba gibi düşen haberlerden, söylentileri çıkan haberlere kadar bütün konular hakkında yapılan söylemleri site üzerinden takip edebilir, fısıltı konuları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
Erzurum fısıltı gazetesi siyasetten kültüre, spordan sağlığa kısacası her bir alanda şehir gündeminde yer eden haberleri bünyesinde toplamaktadır. Şehirde uygulaması yapılacak olan faaliyetler, meclisten ya da belediyeden çıkacak olan kararlar, şehirde yapılacak olan düzenlemeler, şehrin tanınmış isimleri hakkındaki iddialar ve daha fazlası için Erzurum fısıltı gazetesi halka hizmet vermektedir. Online ve ücretsiz olarak hizmete sunulan Erzurum fısıltı gazetesi yalnızca Erzurum’da yaşayan şehir halkına değil aynı zamanda Erzurumlu olup başka illerde yaşayan ve her daim Erzurum’dan haberdar olmak isteyen Erzurumlulara da online erişim sayesinde hizmet sağlamaktadır.

# ERZURUM HABER İLE İLİŞKİLİ:

17 Mayıs 2020 Erzurum/ Yakutiye- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Erzurum Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Erzurum Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sizce Erzurum'da çözülmesi gereken en acil sorun nedir?