Erzurum Haber İnternet Gazetesi Olarak Doğu'nun yeni ve dinamik güçlü sesi olduk

Bölgenin özgür, dinamik sesi  Erzurum Haber İnternet Gazetesi, başta Erzurum olmak üzere Doğu İlleri ve Türkiye’de Haberin doğru adresi olmaya aday,...

Video için play'e tıklayın

Bölgenin özgür, dinamik sesi  Erzurum Haber İnternet Gazetesi, başta Erzurum olmak üzere Doğu İlleri ve Türkiye’de Haberin doğru adresi olmaya aday, Erzurum Haber bünyesinde çalışan genç dinamik yazar ve haberci kadrosu ile bölgede farkını hissettirmeyi başardı.

Türkiye ve Bölgedeki diğer Kaliteli Markalaşmış Ulusal, Yerel, İnternet Gazeteleriyle eşzamanlı olarak okuyucusuna hizmet vermeye devam ediyor. Gündemin nabzını yoklayan, olayları anında aktaran, doğru bilgiyi okuyucuya ulaştıran, Gazetemiz bu kısa zamanda çok iyi performans gösterip rakiplerinden sıyrılıp günlük okunma ve ziyaret sürelerini yükseltmiştir.

Gündemi hızlı ve doğru bir şekilde takip edebilmeniz için 7/24 çalışan genç ve dinamik ekibimiz, sizler için kısa sürede güncel, doğru, tarafsız bilgileri aktarmayı hedefliyor.

Oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren gazetemiz, anlık olarak Erzurum Hava Durumu magazin, spor, sinemalar, şehir servisleri, kültür, sanat, Erzurum Namaz Vakti ve siyasetten yaşama kadar birçok alanda haberi bünyesinde bulunduruyor.

Edindiğimiz doğruluk, tarafsızlık ve anında habercilik ilkeleriyle içerikler üretmeye devam ettiğimiz gazetemizde güncel ve anlık ağırlıklı olarak Erzurum ilçeleri ve bölge haberlerine odaklanıp okuyucularımıza kaliteli habercilik anlayışı ve doğru tarafsız habercilik ilkesi ile hizmet vermek için çalışıyoruz.

Var olan sorunları gündeme taşıyarak çözüme kavuşturulması için bir araç görevi gören gazetemiz yerel basını daha ileri noktalara taşımak için yayınlarını ve çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Haber sitemiz, mümkün olduğunca toplumun içinden samimi görüntüler, güncel haberler, anlık olaylar ve en doğru bilgiyi sizlere aktarmayı hedeflemektedir. Sizler için tüm zorluklara göğüs gererek her türlü ortamdan bilgiyi araştırıp inceleyerek doğru sonuçları analiz edip siz değerli okurlarımıza ulaştırıyoruz.

Tarafsız habercilik ilkesiyle hareket eden ekibimiz, siz değerli okurlarımızın sesi ve kulağı olmaya gayret ediyoruz. Her şeyden önce siz değerli okuyucularımızın ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır.

Her koşulda yaşam hakkı, yaşam şartları gibi önemli konuları yetkili mercilere ulaştırmak için kalemimizi kukla ipi olmadan tarafsızlığımızı bozmadan kişi ve kurumların hakkını koruyarak en doğru kaynakları kullanmaya çalışıyoruz.

Bu süreçte bizlere gazetemizin Haber İhbar ve İletişim Sekmelerinden Bizlere 7/24 Ulaşabilir Görüş Öneri ve İsteklerinizi İletebilirsiniz.

08 Haziran 2019 Erzurum/ Yakutiye- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Erzurum Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Erzurum Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sizce Erzurum'da çözülmesi gereken en acil sorun nedir?