Aydemir’den 28 Şubat hatırlatması!

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 28 şubatta ebucehil zihniyetini aratmayacak bir yaklaşımla Türkiye’de inanç sahiplerine her türlü psikolojik ve sosyal baskıların uygulandığını belirterek, ''Allah’a dayanan yüce milletimiz bu zulmü sona erdirmiş, zalimleri veyle gömmüş, hak bir kez daha batıla galip olmuştur.'' diye konuştu.

Haber albümü için resme tıklayın

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunun hafta içinde 5 gün sürdürdüğü çalışmaların akabinde Erzurum’daki programını sürdüren Milletvekili Aydemir, AK Gençlik İstişare etkinliğine katıldı, AK Kadınlarla 31 Mart yerel seçimleri odağında yürütülen çalışmalar boyutunda bilgi paylaşımında bulundu. AK Parti Palandöken ilçe Başkanlığını ziyaret eden Aydemir, Başkan Haktan Ömeroğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Aydemir hafta sonu çalışmaları kapsamında Erzurum İmam Hatip Okulları Platformu istişare toplantısına katıldı.

Erzurum İmam Hatip Okulları Platformu istişare toplantısında İnsan ve Medeniyet Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet Güney’in sunumunu paylaşan Milletvekili Aydemir, platforma seslenerek, İmam Hatiplerin Türkiye’de vazgeçilmez bir değer ve uğruna can adanan bir manayı temsil ettiğini söyledi. Aydemir, ‘Bu milletin manası İla’yı Kelimetullah davasıdır.’ dedi.

Erzurum İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlarıyla bir araya gelen Milletvekili Aydemir, siyasi ve sosyo- ekonomik gelişmeler üzerinde kaydedilen meşverete ortak oldu. Gençlere TBMM çalışmaları ve Başkentteki siyasi gelişmeler kaydında bilgi veren Milletvekili Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ufkunda yürüyen gençlere minnettar olduklarını belirtti.

04 Kasım 2018 Erzurum/ Yakutiye- Magazin


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Erzurum Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Erzurum Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sizce Türkiye'nin gelişimi ve güçlenmesi için en çok hangi alanda çalışma/yatırım yapılması gerekiyor?